Reklama

Koronawirus: Tysiące zakażonych Szkotów kibicowało na meczach Euro 2020

Prawie 2 000 osób mieszkających w Szkocji uczestniczyło w wydarzeniach związanych z Euro 2020, będąc zakażonymi koronawirusem - poinformowała w środę szkocka Agencja Departamentu Zdrowia.

Aktualizacja: 30.06.2021 15:30 Publikacja: 30.06.2021 15:14

Koronawirus: Tysiące zakażonych Szkotów kibicowało na meczach Euro 2020

Foto: AFP

Tysiące Szkotów przybyło do Londynu na mecz z Anglią w fazie grupowej piłkarskich mistrzostw Europy. Wielu z nich udało się na stadion Wembley, aby z trybun dopingować swoją reprezentację. Gospodarzem Euro 2020 był także stadion Hampden w Glasgow.

Spośród 1991 osób, które potwierdziły udział w wydarzeniach związanych z Euro 2020 będąc zakażonym, 1294 pojechało do Londynu, a 397 miało bilet na mecz na Wembley - podała Agencja Departamentu Zdrowia Szkocji.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Leki i terapie
Seniorzy nadużywają leków za darmo. Poznaliśmy dane
Leki i terapie
Leczymy 300 tys. pacjentów za 11 mld złotych
Leki i terapie
Wiceprezeska Bayer: „Firmy nie mają elastyczności cenowej”
Leki i terapie
Jak zapewnić dostęp do leków i wyrobów medycznych?
Leki i terapie
Nowe pozycje na liście leków refundowanych. Aż 41 cząsteczko-wskazań
Reklama
Reklama