Reklama

COVID-19 to nie jest zwykła grypa

W kolejnym odcinku Karolina Kowalska rozmawia z prof. Agnieszką Mastalerz-Migas, konsultant krajową w dziedzinie medycyny rodzinnej o tym, jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji koronawirusem. Prof. Mastalerz-Migas podpowiada, jakie objawy warto skonsultować z lekarzem rodzinnym i objaśnia, co będzie się działo, jeśli podejrzewa on koronawirusa.

Aktualizacja: 22.10.2020 14:14 Publikacja: 22.10.2020 14:07

COVID-19 to nie jest zwykła grypa

Foto: stock.adobe.com

Usłyszymy, kiedy lekarz rodzinni zleca test w kierunku koronawirusa, gdzie się go przeprowadza i czy zawsze trzeba na niego dojechać własnym transportem.

Radzi, co zrobić, jeśli wiemy, że mieliśmy kontakt z osobą zakażoną, ale nie zadzwonił do nas nikt z Sanepidu i nie zarządził kwarantanny. – Musimy przyjąć wspólną odpowiedzialność za zdrowie nas wszystkich. Być może warto zgłosić się do Sanepidu samemu, a jeżeli ten kontakt się nie powiedzie, w miarę możliwości odizolować się od innych.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Leki i terapie
Seniorzy nadużywają leków za darmo. Poznaliśmy dane
Leki i terapie
Leczymy 300 tys. pacjentów za 11 mld złotych
Leki i terapie
Wiceprezeska Bayer: „Firmy nie mają elastyczności cenowej”
Leki i terapie
Jak zapewnić dostęp do leków i wyrobów medycznych?
Leki i terapie
Nowe pozycje na liście leków refundowanych. Aż 41 cząsteczko-wskazań
Materiał Promocyjny
Nie tylko okna. VELUX Polska inwestuje w ludzi, wspólnotę i przyszłość
Reklama
Reklama