Reklama

29. Finał WOŚP: Bierzemy wszystko na klatę. Wygramy

- Wszyscy wolontariusze dostaną od nas minimum dwie maseczki, które przekazali nam nasi partnerzy. Wiemy też, że wiele sztabów zapewni swoim wolontariuszom dodatkowe maseczki od swoich lokalnych sponsorów – mówi nam Anna Jadwiga Orzech, dyrektorka komunikacji Fundacji WOŚP.

Aktualizacja: 23.12.2020 13:30 Publikacja: 22.12.2020 23:30

29. Finał WOŚP: Bierzemy wszystko na klatę. Wygramy

Foto: materiały promocyjne

Czy WOŚP ciężko było podjąć decyzję o przełożeniu daty 29. Finału?

Anna Jadwiga Orzech: Decyzja o przeniesieniu Finału WOŚP nie była łatwa, ale była jedyną możliwą do podjęcia w obecnej sytuacji. Musimy pamiętać, że organizacja Finału to nie tylko działania podejmowane przez nas, ale też przez 1362 sztabów w całej Polsce i na świecie – dla nich organizacja Finału w takich warunkach byłaby trudna.

Pozostało jeszcze 95% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Leki i terapie
Seniorzy nadużywają leków za darmo. Poznaliśmy dane
Leki i terapie
Leczymy 300 tys. pacjentów za 11 mld złotych
Leki i terapie
Wiceprezeska Bayer: „Firmy nie mają elastyczności cenowej”
Leki i terapie
Jak zapewnić dostęp do leków i wyrobów medycznych?
Leki i terapie
Nowe pozycje na liście leków refundowanych. Aż 41 cząsteczko-wskazań
Reklama
Reklama