Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 07.05.2021 09:01 Publikacja: 07.05.2021 08:42
Foto: PAP, Piotr Polak
W kontekście szczepienia dzieci na COVID-19 w Polsce dr Cessak zwrócił uwagę, że szczepionka Pfizer/BioNTech już teraz jest dopuszczona do podawania 16- i 17-latkom.
- W czerwcu spodziewamy się rekomendacji stosowania szczepionki Pfizer/BioNTech dla dzieci powyżej 12. roku życia - dodał dr Cessak (koncern Pfizer i niemiecka firma biotechnologiczna złożyły już wniosek do Europejskiej Agencji ds. Leków (EMA) o dopuszczenie szczepionki do użycia w tej grupie).
Zmiany zakładają poszerzenie listy refundacyjnej o szereg leków stosowanych w terapii onkologicznej i innych, w...
Pacjentki z wysokim ryzykiem nawrotu powinny mieć szansę na leczenie mniej toksycznymi metodami – mówi prof. dr...
Prezydent Stanów Zjednoczonych chce obniżyć ceny leków dla Amerykanów nawet o 90 proc. Zapowiada też sankcje wob...
Potrzebny jest jeden ośrodek, który skoordynowałby działania różnych ministerstw i instytucji.
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja – to trzy główne czynniki, które należy brać pod uwagę decydując się na inwestycję w mieszkanie – czy to z myślą o przechowaniu lub wzroście wartości, czy zwrocie z najmu.
Chorobę otyłościową coraz częściej można dziś leczyć i leczy się farmakologicznie. Problem w tym, że wykorzystyw...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas