Na miejscu zginęły cztery młode osoby. Podróżujący autem byli młodymi ludźmi w wieku od 15 do 18 lat.

Jak informuje OSP Zalesie, dziś w nocy, około godziny 2.51 w miejscowości Romanowo w powiecie makowskim doszło do poważnego wypadku drogowego.

- Według wstępnych ustaleń kierujący samochodem marki audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Pojazd zapalił się i spłonął całkowicie – przekazała asp. Monika Winnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

Według ustaleń policji samochodem jechali młodzi ludzie w wieku od 15 do 18 lat. - Jesteśmy w trakcie ustalania ich tożsamości - poinformowała oficer prasowa.

Dodała także, że auto, którym podróżowali młodzi ludzi należało do 18-latka, który najprawdopodobniej też był w pojeździe w czasie wypadku.

Przez kilka godzin droga, gdzie doszło do wypadku była zablokowana. Na miejscu trwały czynności przeprowadzane przez policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu. W tej chwili trasa jest już przejezdna.

Okoliczności wypadku bada policja. – „Ogromna tragedia ..." – napisali w mediach społecznościowych druhowie z OSP Zalesie.