Reklama

Sobota pod znakiem konwencji wyborczych

PiS, PO i PSL zapowiedziały na sobotę swoje konwencje programowe. Partie przedstawiają propozycje zmian, głównie gospodarczych, po jesiennych wyborach parlamentarnych. PiS i PSL zatwierdziły swoje listy wyborcze.

Aktualizacja: 13.09.2015 07:04 Publikacja: 12.09.2015 10:50

Ostatnim wystąpieniem na konwencji PO było przemówienie prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej. Mówiła m.in. o programie rewitalizacji miast. W ramach funduszy europejskich na lata 2014-2020 PO zarezerwowała na ten cel 25 mld złotych.

Podsumowanie słów Tomasza Siemoniaka na konwencji PO.

Pozostało jeszcze 97% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Kraj
Co drugi sprzedawca sprzedałby alkohol nieletnim. Ratusz nie ma pieniędzy na kontrole
Kraj
Zuzanna Dąbrowska: Hołowni pożegnanie z fotelem
warszawa
Utrudnienia na stołecznej linii średnicowej. Wspólne honorowanie biletów KM i ZTM
Kraj
Polska będzie miała nowy rodzaj wojsk. Władysław Kosiniak-Kamysz: Na ich czele stanie płk lek. Mariusz Kiszka
Reklama
Reklama