Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 16.11.2016 12:16 Publikacja: 16.11.2016 11:09
Noblista Paul Krugman ostrzega przed Trumpem
Foto: Bloomberg
Oceniając zespól ludzi, jakimi po wyborach otacza się Donald Trump, Krugman zasugerował, że wart 550 mld dolarów plan infrastrukturalny prezydenta-elekta, wykorzystujący zarówno inwestycje publiczne jak i prywatne, posłużyłby wzbogaceniu Trumpa i jego znajomych.
W trakcie kampanii wyborczej Trump zapowiadał, że plan ten ma być wart nawet miliard dolarów.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Jeśli niemiecki rząd nie wywiąże się z umowy, jeśli gospodarka pod presją ceł nie obroni się, to ludzie zwrócą s...
Prezydent Donald Trump po raz kolejny wezwał przewodniczącego Rezerwy Federalnej do natychmiastowej rezygnacji....
Prace domowe mają rynkową wartość. Najwięcej oszczędzamy, gdy opiekujemy się dziećmi lub się z nimi uczymy. Gdyb...
Bądźmy gotowi do negocjacji z USA, ale jeśli amerykańska administracja chce grać z Unią ostro, powinniśmy też z...
Na korzyść obecnego rządu działa przede wszystkim sytuacja gospodarcza. Obciążają go jednak skandale korupcyjne,...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas