Reklama

Rola gazu w przyszłym miksie energetycznym

Tematy panelu to perspektywy dla gazu w Europie Środkowej i Wschodniej oraz plany dywersyfikacji źródeł dostaw tego surowca.

Publikacja: 23.08.2015 21:00

Rola gazu w przyszłym miksie energetycznym

Foto: Rzeczpospolita

Skroplony gaz ziemny (LNG) staje się coraz bardziej popularny zarówno w energetyce, jak i transporcie. Wiele państw europejskich planuje nie tylko zwiększyć przepustowość terminali LNG, ale także budowę nowych obiektów w celu zapewnienia większej dywersyfikacji oraz bezpieczeństwa dostaw energii.

W panelu wezmą udział: Chris Johnson, dyrektor generalny na Europę i Afrykę, Global LNG, Shell, Jakub Jaworowski, sekretarz stanu w Kancelarii Premiera, sekretarz Rady Gospodarczej,

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Biznes
Ogromna awaria internetu. Nie działa wiele popularnych aplikacji
Materiał Promocyjny
Bank Pekao uczy cyberodporności
Materiał Promocyjny
Black Friday 2025 już niedługo. Co warto kupić?
Biznes
Trump daje szansę Putinowi, wydatki socjalne windują dług, Wlk. Brytania i OZE
Biznes
Imperium zbudowane przez Zygmunta Solorza bliskie ważnego rozstrzygnięcia
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Biznes
System kaucyjny w pytaniach i odpowiedziach. Wyjaśniamy, jak to działa
Materiał Promocyjny
Nowy Ursus to wyjątkowy projekt mieszkaniowy w historii Ronsona
Reklama
Reklama