Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 11.08.2015 18:31 Publikacja: 11.08.2015 18:31
Foto: Bloomberg
O zawarciu 6 sierpnia porozumienia spółki ze związkami ws. programu poinformowało we wtorkowym komunikacie biuro prasowe grupy Tauron. Program ma obowiązywać do 15 października, jest kierowany głównie do pracowników w wieku przedemerytalnym.
„Celem programu dobrowolnych odejść jest optymalizacja zatrudnienia we wszystkich obszarach naszej działalności. Chcemy dostosować stan i strukturę zatrudnienia do aktualnych oraz prognozowanych uwarunkowań ekonomicznych, technologicznych i rynkowych" – powiedział cytowany w komunikacie prezes Tauronu Wydobycie Łukasz Brzózka.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Do około 13 mln gospodarstw domowych w Polsce ma trafić broszura informująca, jak zachować się w razie zagrożeń,...
Donald Trump podpisał miliardowe porozumienia z Wielką Brytanią, Polska inwestuje rekordowe 4 mld zł w cyberbezp...
Roskosmos chwali się, że testuje już konkurenta Starlinka. I że system niskoorbitalnych satelitów pojawi się na...
Cyberprzestępcy wykradli dane logowania tysięcy Polaków i opublikowali je na znanym forum hakerskim. Dokument sk...
Unia opóźnia 19. pakiet sankcji wobec Rosji, w Niemczech narasta konflikt CDU–SPD o energetykę, a prezydent Karo...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas