Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 12.05.2016 13:21 Publikacja: 12.05.2016 13:21
Foto: ROL
Tomasz Dudek to wiceprezes zarządu Amiki ds. zakupów i logistyki. Poinformował przewodniczącego Rady Nadzorczej, iż nie zamierza zgłaszać swojej kandydatury do zarządu na kolejną kadencję rozpoczynającą się z dniem odbycia Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki zatwierdzającego sprawozdania finansowe za 2015 r. Zostało zwołane na 1 czerwca 2016 r.
Z kolei Andrzej Sas, wiceprezes zarządu ds. handlu i marketingu, podjął taka samą decyzję.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Stały Komitet Rady Ministrów przyjął w czwartek projekt nowelizacji ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeńst...
Polska zajmuje trzecie miejsce od końca wśród krajów UE w nowym indeksie gotowości opieki zdrowotnej Globsec. Na...
Informatyczna grupa pokazała dobre wyniki za pierwsze półrocze. Drugie też zapowiada się dobrze. Na horyzoncie r...
Donald Trump potwierdził obecność wojsk USA w Polsce, Komisja Europejska przyjęła umowę handlową z Mercosur, Rad...
Informatyczna grupa miała udane pierwsze półrocze. Kolejne też zapowiada się dobrze. Portfel zamówień na 2025 r....
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas