Materiał Prasowy

Dr Bianka Siwińska o Women in Tech Summit: To festiwal o technologiach, ludziach i ideach

12 i 13 czerwca 2024 roku w Warszawie odbędzie się Women in Tech Summit. Dr Bianka Siwińska, twórczyni Perspektywy Women in Tech Summit oraz prezeska Fundacji Perspektywy mówi o tym, dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu.

Rusza 2 edycja konkursu na prokobiecą firmę roku RównoWaga

Tylko 3 proc. firm w Polsce ma formalny dokument związany z różnorodnością. Cierpią na tym przede wszystkim kobiety, które często nie mają zapewnionych podstawowych praw w miejscu pracy. Celem konkursu RównoWaga, zainicjowanego przez Dominikę Kulczyk, jest zmiana tego stanu rzeczy.

Influencerzy tracą moc przekonywania. Polacy inaczej kupują kosmetyki. Wyniki badania

Zespół Selectivv Data Tank przygotował raport dotyczący zakupów kosmetyków przez Polaków i wpływu influencerów, social mediów oraz innych czynników na wybory zakupowe Polek i Polaków. Oto, jak kształtują się dziś preferencje klientów w tym obszarze.

Michelle Obama w Polsce. W maju wystąpi na Impact’24 w Poznaniu

Była Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych pojawi się w Polsce podczas odbywającego się 15-16 maja w Poznaniu kongresu Impact’24.

Najnowsza kolekcja Chanel łączy w sobie nostalgię z nowoczesnością

Kilka dni temu w brytyjskim Manchesterze, jednej ze stolic europejskiej popkultury, odbył się pokaz mody Chanel Metiers d’Art.

Europejski Dzień Równej Płacy. 15 XI kobiety przestają otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę

15 listopada przypada w tym roku Europejski Dzień Równej Płacy. Najnowsze dane z badania „The Perfect Match” firmy kadrowo-płacowej SD Worx dobitnie pokazują, jak wygląda kwestia luki płacowej w Polsce.

"Synteza sztuk "Magdaleny Abakanowicz w Desa Unicum. Wystawa warta zobaczenia

Od 10 do 23 listopada 2023 roku w Desa Unicum można oglądać monograficzną wystawę Magdaleny Abakanowicz. To rzadka okazja do tego, by zobaczyć wiele prac z różnych okresów twórczości artystki w jednym miejscu.

DESA Unicum: Osiemdziesiąt lat sztuki współczesnej na jednej wystawie

Wojciech Fangor, Tadeusz Kantor, Józef Hałas czy Jerzy Nowosielski - oto nazwiska twórców, których dzieła można podziwiać Podczas Contemporary Art Week w DESA Unicum.