Materiał powstał we współpracy

Karta płatnicza pozwoli odzyskać pieniądze

Przed utratą pieniędzy u nieuczciwego sprzedawcy uchroni nas płatność kartą.

Idealny laptop na nowe czasy

W dobie pandemii zyskuje na znaczeniu hybrydowy model pracy.

PSG i NFOŚiGW razem na rzecz transformacji energetycznej

Polska Spółka Gazownictwa oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zawarły porozumienie o współpracy.

Standardy szybkich kolei i sześć umów na prace przygotowawcze. Inwestycje kolejowe CPK nabierają tempa

W połowie września nastąpił przełomowy moment w ramach planowania linii kolejowych CPK. Spółka ogłosiła standardy Kolei Dużych Prędkości, opracowane z Instytutem Kolejnictwa i we współpracy z partnerami zagranicznymi.

Jak ochronić oszczędności przed inflacją?

O niskim oprocentowaniu lokat, trzymaniu gotówki w przysłowiowej skarpecie oraz możliwościach inwestowania za pomocą platformy Aion Globalne Inwestycje rozmawiamy z Karolem Sadaj, Country Head Aion Banku w Polsce.

Wykorzystaj ekologiczny potencjał kolei

Podróż pociągiem oznacza średnio 5-krotnie niższą emisję dwutlenku węgla do atmosfery niż jazda samochodem. Ale ekologia to nie jedyny powód, aby przesiąść się do pociągu. Dzięki realizowanym przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wielomiliardowym inwestycjom, pasażerowie z roku na rok zyskują coraz wygodniejsze, szybsze i bezpieczne podróże.

Polska wciąż jest atrakcyjna

Zagraniczne firmy działające w naszym kraju oczekują stabilności otoczenia regulacyjnego i poprawy konkurencyjności gospodarki dzięki zielonej transformacji.

Koncern multienergetyczny odpowiedzią na wyzwania

Jaki potencjał dla polskiej gospodarki może nieść za sobą połączenie Grupy LOTOS z PKN Orlen?

Wyłoniono laureatów konkursu dla uczniów na cyfrową pracę

Zainteresowanie konkursem „Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!” przerosło oczekiwania organizatorów - wpłynęło ponad dwa tysiące prac. W efekcie NASK i MFiPR przyznały dodatkowe nagrody.