Materiał powstał we współpracy

Sprzęt Apple dla każdego. Leasing online, w 15 minut

iPhone, iPad i Mac – ich zakup nigdy nie był tak prosty. Firmy mogą pozyskać finansowanie sprzętu nawet od pierwszego dnia swojej działalności, bez dodatkowych dokumentów.

Moc Apple dla przedsiębiorców

Kiedy zmienia się świat, zmienia się też biznes. Sprzęt, oprogramowanie i usługi Apple współpracują ze sobą, aby zapewnić Twoim pracownikom moc i elastyczność do robienia wszystkiego, czego potrzebują — niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Bezpieczeństwo w sieci pod lupą

Okres pandemiczny to także czas wzmożonej aktywności cyberprzestępców, liczących na to, że na ich triki złapią się np. początkujący internauci.

Karta płatnicza pozwoli odzyskać pieniądze

Przed utratą pieniędzy u nieuczciwego sprzedawcy uchroni nas płatność kartą.

Idealny laptop na nowe czasy

W dobie pandemii zyskuje na znaczeniu hybrydowy model pracy.

PSG i NFOŚiGW razem na rzecz transformacji energetycznej

Polska Spółka Gazownictwa oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zawarły porozumienie o współpracy.

Standardy szybkich kolei i sześć umów na prace przygotowawcze. Inwestycje kolejowe CPK nabierają tempa

W połowie września nastąpił przełomowy moment w ramach planowania linii kolejowych CPK. Spółka ogłosiła standardy Kolei Dużych Prędkości, opracowane z Instytutem Kolejnictwa i we współpracy z partnerami zagranicznymi.

Jak ochronić oszczędności przed inflacją?

O niskim oprocentowaniu lokat, trzymaniu gotówki w przysłowiowej skarpecie oraz możliwościach inwestowania za pomocą platformy Aion Globalne Inwestycje rozmawiamy z Karolem Sadaj, Country Head Aion Banku w Polsce.

Wykorzystaj ekologiczny potencjał kolei

Podróż pociągiem oznacza średnio 5-krotnie niższą emisję dwutlenku węgla do atmosfery niż jazda samochodem. Ale ekologia to nie jedyny powód, aby przesiąść się do pociągu. Dzięki realizowanym przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wielomiliardowym inwestycjom, pasażerowie z roku na rok zyskują coraz wygodniejsze, szybsze i bezpieczne podróże.