Materiał powstał we współpracy

Globalne łańcuchy dostaw, czyli drugie trzęsienie ziemi

Pandemia wstrząsnęła łańcuchami dostaw, splątała je, a niektóre trwale zerwała. Zaburzenia, których źródłem były kryzys zdrowotny, reżimy izolacyjne i obostrzenia dla gospodarek, odczuło i nadal odczuwa wiele branż.

Od cyberryzyka można się ubezpieczyć

Internetowi przestępcy doskonalą metody wyłudzania naszych pieniędzy i danych. Nie zawsze zdołamy się przed nimi ustrzec. Ratunkiem w takiej sytuacji mogą być wyspecjalizowane polisy oferujące kompleksową, profesjonalną pomoc.

Sprzęt Apple dla każdego. Leasing online, w 15 minut

iPhone, iPad i Mac – ich zakup nigdy nie był tak prosty. Firmy mogą pozyskać finansowanie sprzętu nawet od pierwszego dnia swojej działalności, bez dodatkowych dokumentów.

Moc Apple dla przedsiębiorców

Kiedy zmienia się świat, zmienia się też biznes. Sprzęt, oprogramowanie i usługi Apple współpracują ze sobą, aby zapewnić Twoim pracownikom moc i elastyczność do robienia wszystkiego, czego potrzebują — niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Niziński: Rośnie zainteresowanie ruchem B Corp

Ruch B Corp stawia coraz odważniejsze kroki w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, patrząc chociażby przez pryzmat niedawno zakończonego szczytu 2nd Warsaw B Corp Summit .

Bezpieczeństwo w sieci pod lupą

Okres pandemiczny to także czas wzmożonej aktywności cyberprzestępców, liczących na to, że na ich triki złapią się np. początkujący internauci.

Karta płatnicza pozwoli odzyskać pieniądze

Przed utratą pieniędzy u nieuczciwego sprzedawcy uchroni nas płatność kartą.

Idealny laptop na nowe czasy

W dobie pandemii zyskuje na znaczeniu hybrydowy model pracy.

PSG i NFOŚiGW razem na rzecz transformacji energetycznej

Polska Spółka Gazownictwa oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zawarły porozumienie o współpracy.