fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Bajkowy, różowy domek na wsi na sprzedaż

Tony
1 mln funtów czyli około 5 mln złotych trzeba zapłacić za baśniowy, różowy domek na angielskiej wsi.

Dom znajduje się we wsi Cockington, niedaleko Torquay w hrabstwie Devon. Stoi na działce o powierzchni nieco ponad 6 tys. metrów kwadratowych.

Rose Cottage od dwudziestu lat funkcjonuje jako popularna lokalna restauracja na wolnym powietrzu oraz ogród, który można latem zwiedzać. Jednak od lata zeszłego roku jest zamknięta z powodu pandemii koronawirusa.

Restauracja specjalizuje się w tradycyjnym dewońskim daniu - Devon cream tea, herbacie kremowej, które jest formą lekkiego posiłku podwieczorkowego, składającego się z herbaty z połączeniem babeczek, gęstej śmietany i dżemu.

Zabytkowy, piętrowy dom, który nie jest udostępniany turystom, składa się z dużego salonu, jadalni, kuchni oraz czterech sypialni oraz dwóch łazienek.

Dom otacza wspaniały ogród ze stawem, niewielkim wodospadem, alejkami i miejscami do spacerowania. Poza tym jest garaż na 3 samochody i parking na sześc kolejnych.

Z posiadłości jest niedaleko do kilku wspaniałych piaszczystych plaż i miejscowości Torquay popularnego ośrodka turystycznego na Półwyspie Kornwalijskim, najcieplejszej części Wysp Brytyjskich.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA