Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 28.02.2021 13:37 Publikacja: 28.02.2021 11:03
Foto: AdobeStock
25 lutego poznański komornik Bartosz Guzik otworzył licytację niemal wszystkich akcji spółki Mediatel, posiadającej 100 proc. udziałów Hawe Telekom, przechodzącego restrukturyzację właściciela światłowodowej sieci okalającej i idącej w poprzek kraju.
O tym, że akcje Mediatela mogą mieć nowego właściciela poinformowało w weekend porozumienie mniejszościowych akcjonariuszy Hawe. Żywo interesują się oni, co stanie się z wartością akcji, które nadal mają, a Mediatel i Hawe Telekom to jej główna składowa.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Microsoft nie będzie już korzystać z chińskich inżynierów do świadczenia pomocy technicznej armii USA. To efekt...
Rosyjski dyktator polecił rządowi przygotowanie wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu z oprogramowania i komunik...
Dom aukcyjny Sotheby's sprzedał największy fragment Marsa, jaki znaleziono dotąd na powierzchni Ziemi. Stanowi 6...
Berlin i Londyn zacieśniają współpracę obronną, Polska odda do końca roku 350 km dróg szybkiego ruchu. Rosyjskie...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
Dlaczego chce zdjąć regulacje z Orange, ile telekomy zainwestują w 5G, jaka będzie minimalna prędkość internetu,...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas