fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telekomunikacja i IT

Arcus MED ułatwia drukowanie w placówkach medycznych

Wyniki badań, obrazy RTG, USG, badania tomografem komputerowym oraz rezonansem magnetycznym, zalecenie lekarza, recepty – w placówkach medycznych są generowane i przetwarzane olbrzymie ilości danych.

Arcus MED to autorska aplikacja oparta o metodologię Arcus Kyocera MDS opracowana przez firmę Arcus, pozwalająca w prosty sposób na tworzenie dokumentacji medycznej oraz integrację z systemem medycznym Eskulap.

Informatyzacja służby ochrony zdrowia staje się obowiązkiem – zgodnie z prawem od 1 sierpnia 2017 roku wszystkie podmioty udzielające świadczeń zdrowotnych będą zobowiązane do prowadzenia wyłącznie elektronicznej dokumentacji medycznej. Oznacza to, że liczba danych będzie jeszcze większa, bo dane będą zbierane i przetwarzane tylko w formie cyfrowej.

Aplikacja Arcus MED automatyzuje proces przetwarzania i obiegu dokumentów w przychodniach i szpitalach, usprawnia pracę eliminuje prawdopodobieństwo popełnienia błędów przez pracowników. Sprawny i bezbłędny obieg dokumentów jest szczególnie ważny w szpitalach, przychodniach czy klinikach, gdzie od rzetelności danych zależy zdrowie, a nawet życie pacjentów.

Arcus MED umożliwia proste i intuicyjne skanowanie dokumentów, które po przekształceniu w dokumentację elektroniczną trafiają do bazy danych ESKULAP.  Aplikacja pozwala użytkownikom na łatwe i szybkie zarządzanie dokumentacją medyczną z poziomu urządzenia, za pomocą panelu dotykowego. Dzięki temu proces tworzenia, archiwizacji i obiegu dokumentacji medycznej jest prostszy i sprawniejszy.

Aplikacja dedykowana jest na urządzenia wielofunkcyjne Kyocera, wyposażone w technologię HyPAS. Aplikacja jest płatna.

Artykuł powstał we współpracy z:  oraz  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA