fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Surowce i Chemia

Unimot wystartował z programem lojalnościowym

materiały prasowe
Osoby, które zdecydują się na trzymanie akcji firmy, mogą liczyć na zniżki na panele fotowoltaiczne oraz instalację przydomową i gaz LPG.

Największy w Polsce niezależny importer paliw ciekłych i gazowych startuje z programem lojalnościowym dla akcjonariuszy, który nazwał Unimot Klub+. Członkiem klubu może zostać każda osoba posiadająca odpowiednią liczbę akcji przez określony czas. – Poprzez Unimot Klub+ chcemy podziękować naszym lojalnym inwestorom i docenić za to, że przez długi czas są naszymi akcjonariuszami. Mam nadzieję, że program zostanie pozytywnie przyjęty, a nasi akcjonariusze chętnie będą do niego dołączać – mówi Adam Sikorski, prezes spółki.

W ramach programu funkcjonują trzy poziomy członkostwa: Red+, Silver+ oraz VIP+. Aby zostać uczestnikiem pierwszego z nich, trzeba mieć minimum 100 akcji firmy przez co najmniej sześć miesięcy. W przypadku drugiego poziomu niezbędne minimum to 500 walorów i 12 miesięcy, a trzeciego – 2 tys. papierów i 24 miesiące. – Wśród benefitów są m.in. zniżka na instalację paneli fotowoltaicznych Avia Solar, zniżki na abonamenty partnerskich mediów giełdowych (StockWatch.pl, Strefa Inwestorów, „Parkiet"), zniżki na konferencje i szkolenia czy ochrona ubezpieczeniowa. W celu skorzystania z benefitów należy je aktywować w dedykowanej aplikacji – wyjaśnia Joanna Siedlaczek, dyrektor ds. relacji inwestorskich Unimotu. Kolejne korzyści związane są ze zniżkami na zakup i montaż instalacji zbiornikowej na gaz płynny LPG oraz zakupem tego paliwa. Ponadto inwestorom znajdującym się na poziomie Red+ obniżono składki członkowskie w SII, a dla pozostałych dwóch kategorii członkostwa zniesiono je.

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA