Reklama

Dobry czas dla interim menedżerów

Mijający rok przyniósł w Polsce ponad 20 proc. wzrost popytu na kadrę menedżerską na czasowych kontraktach.
Dobry czas dla interim menedżerów

Foto: Adobe Stock

Grupa ośmiu interim menedżerów kończy właśnie realizację projektu w polskiej spółce SKF, szwedzkiego potentata na rynku łożysk. Spółka zatrudniła ich na rok, by wsparli jej kadrę w całościowym wdrożeniu systemu SAP.

To pierwszy przypadek, gdy tak duża grupa ekspertów, określanych często jako menedżerowie do zadań specjalnych, została zatrudniona z inicjatywy polskiego zarządu i przez polską firmę rekrutacyjną.

Pozostało jeszcze 94% artykułu

RP.PL i The New York Times

Kup roczną subskrypcję RP.PL i ciesz się dostępem do The New York Times!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Praca
Home office zmienia demografię? Pary decydują się na więcej dzieci
Materiał Promocyjny
Jedna rata i większa kontrola nad budżetem domowym?
Materiał Promocyjny
Bank Pekao przyjął Plan Dekarbonizacji
Praca
Na razie AI częściej tworzy miejsca pracy, niż je likwiduje
Praca
Talent sharing. Sposób na luki kompetencyjne w firmach
Praca
Polscy pracownicy coraz częściej czują się niedoceniani
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama