Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 20.09.2017 11:36 Publikacja: 20.09.2017 11:36
Foto: tv.rp.pl
- Odnoszę wrażenie, że tracimy szansę na głęboką reformę wymiaru sprawiedliwości, ponieważ została ona już tak utopiona w politykę, że nie wiadomo jaki potworek z tego się wyłoni z tego bagienka- mówił Wilk. Dodał, że oprócz szerokich konsultacji powinno się spojrzeć na to, jak wymiar sprawiedliwości wygląda na świecie. Jego zdaniem po takiej analizie wystarczyłoby najlepszy wzorzec zaszczepić w Polsce.
- Np. kwestia sędziów pokoju, o których mówi nasz klub. Za czasów PRL, tak nielubianego, działały kolegia do spraw wykroczeń i cokolwiek by nie mówić, to działały one dobrze - powiedział poseł Wilk.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
W cieniu dyskusji o nocnej prohibicji pozostaje temat sprzedaży alkoholu nieletnim. Niepokojące statystyki z aud...
Szymon Hołownia odda jednak fotel marszałka Sejmu Włodzimierzowi Czarzastemu. To wcale nie było pewne, bo nie ud...
Do godz. 12 trwać będzie wzajemne honorowanie biletów Kolei Mazowieckich i Zarządu Transportu Miejskiego w Warsz...
Wicepremier i szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz poinformował na terenie 6. Brygady Powietrznodesantowej w Krako...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas