Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 26.12.2020 16:47 Publikacja: 26.12.2020 16:40
Foto: AFP
- Ministerstwo Zdrowia zatwierdziło zmiany w instrukcji użycia medycznego. Teraz szczepionka Sputnik V jest dopuszczona do stosowania u osób w wieku 18 lat i starszych. Dzięki temu obywatele powyżej 60. roku życia mogą być teraz szczepieni również przeciwko zakażeniu koronawirusem - powiedział Muraszko na antenie kanału Rossija-24.
Jak zadeklarował rosyjski minister zdrowia, badania potwierdziły, że stosowanie szczepionki u osób starszych jest bezpieczne. Ponadto Muraszko powiedział, że szczepienia na dużą skalę rozpoczęły się już we wszystkich regionach Rosji.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 13 na 14 sierpnia ukraińskie dr...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W najbliższy weekend, w Kijowie, premier...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wiceszef MSZ Rosji Siergiej Riabkow wyra...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Pojawiają się nieoficjalne doniesienia,...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas