fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Krzysztof Bosak: Ruch LGBT prowadzi do deprawacji społecznej

Fotorzepa, Darek Golik
Trwa ofensywa ruchu LGBT i trzeba się jej przeciwstawić. W PiS przyjęli strategię, że będą udawać tolerancyjnych i czekać, aż ta fala minie. To może nas doprowadzić do sytuacji, którą mamy na Zachodzie. Reprezentanci tych ideologii seksualnych wejdą normalnym ludziom na głowę i ich zaszczują - mówi Krzysztof Bosak, poseł Konfederacji.

Plus Minus: Jak prawybory?

Czekamy na 18 stycznia, wtedy będzie zjazd elektorów z całego kraju. Wcześniej mamy kolejne dwa weekendy prawyborcze – zagłosuje w nich osiem województw, które jeszcze nie wyłoniły swoich elektorów.

To trochę ironiczne, że formacja, która ma ludzi sprzeciwiających się demokracji, ma również najbardziej demokratyczny sposób wyłaniania kandydatów na prezydenta.

Moim zdaniem to logiczne, podchodzimy do takich spraw pragmatycznie. Z tych samym przyczyn, dla których krytykujemy demokrację liberalną, nie mamy problemu, by posłużyć się procedurą wyborczą, gdy jest to potrzebne i uzasadnione.

A co z demokracją w Polsce?

Myślę, że głosy z Zachodu, które mówią o jej upadku, są mocno przesadzone. Demokracja funkcjonuje, ale ma swoje poważne wady: dysproporcje w finansowaniu różnych środowisk i możliwości komunikowania się ze społeczeństwem. To stawia pod znakiem zapytania sprawiedliwość kolejnych wyborów. Jest to system zaprogramowany...

Źródło: Plus Minus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA