Reklama
Rozwiń
Reklama

Samotne święta 2020

Dawno już nie panowała tak głęboka ciemność jak ta, w której odbędą się za dwa tygodnie święta Bożego Narodzenia. Samotnie albo w mocno okrojonym składzie będziemy patrzeć na choinkę i oglądać „Kevina samego w domu". Ale w ciszy znowu coś się wydarzy.

Aktualizacja: 11.12.2020 22:52 Publikacja: 11.12.2020 10:00

Samotne święta 2020

Foto: AdobeStock

Tuż przed Bożym Narodzeniem 2018 roku w internecie pojawiła się reklama nowego asystenta Google zatytułowana „Kevin znów sam w domu". Rzeczywiście, był to ten sam dom, te same kadry, a nawet ten sam, choć 36-letni, Macaulay Culkin. Inne było tylko to, że tym razem było mu w swojej samotności bardzo dobrze. Nie musiał zajmować się domem, tęsknić za rodziną ani obawiać czyhających za rogiem złodziei; elektroniczny asystent wszystkiego dopilnował, dotrzymywał mu towarzystwa, a nawet odstraszył rabusiów.

Pozostało jeszcze 97% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Plus Minus
Gość „Plusa Minusa” poleca. Prof. Piotr Girdwoyń: Balsam dla duszy
Plus Minus
„Frankenstein”: Lęk przed potęgą nauki
Plus Minus
„Dom dobry”: Tragedia tuż obok nas
Plus Minus
„Polska sarmacka. Historia zwykłych ludzi”: Podpisują się swoimi rękami
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Plus Minus
Prof. Jarosław Flis: Wiceburmistrzowie kibicują przymusowej dwukadencyjności
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama