fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Nieruchomości

Sun & Snow: latem totalne odmrożenie

materiały prasowe
Sieć apartamentów wypoczynkowych spodziewa się, że w wakacje poziom rezerwacji będzie zbliżony do ubiegłorocznego sezonu.

Sun & Snow zarządza w imieniu prywatnych właścicieli wynajmem blisko 2 tys. apartamentów w ponad 30 miejscowościach wypoczynkowych i miastach w Polsce. Firma obserwuje wzrost ruchu turystycznego po odmrożeniu gospodarki 4 maja i prognozuje, że wakacje mogą wypaść pod względem frekwencji już bardzo dobrze.

- Spodziewamy się, że z uwagi na dużą niepewność dotyczącą wyjazdów zagranicznych, obłożenie w tzw. wysokim sezonie będzie bliskie ubiegłorocznemu, czyli w okolicach 80-95 proc. i już za chwilę ruszy fala wakacyjnych rezerwacji - skomentował Marcin Dumania, Prezes Sun & Snow.

- Mimo tych prognoz, branża bardzo mocno odczuje skutki lockdownu, których w tym roku już na pewno nie uda się zrekompensować. Utrzymanie dotychczasowego zatrudnienia oraz umów na zarządzanie z właścicielami niemal wszystkich apartamentów to duży sukces firmy w tym trudnym czasie. Teraz naszym priorytetem jest zapewnienie możliwości spędzenia klientom bezpiecznych wakacji. To również kluczowe dla właścicieli apartamentów, którzy również ucierpieli z powodu wprowadzonych zakazów – dodał.

Rynek najmu może napędzić bon wakacyjny - wsparcie państwa dla krajowych turystów, którego szczegóły są jeszcze ustalane.

Sun & Snow, poza zarządzaniem apartamentami, prowadzi własne inwestycje deweloperskie, m.in. zbudowała obiekty w Szklarskiej Porębie, Zakopanem i w Kołobrzegu, w realizacji jest projekt w Białce Tatrzańskiej.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA