fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Metallica przekazała 200 tys. złotych na warszawskie hospicjum

Facebook, All Within My Hands Foundation
Zespół Metallica, podczas pobytu w Warszawie, postanowił przekazać ponad 200 tys. złotych na wsparcie Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci.

21 sierpnia na Stadionie Narodowym odbył się koncert zespołu Metallica. Podczas występu grupa sprawiła fanom niespodziankę, przygotowując na ten wieczór specjalne wykonanie "Snu o Warszawie" Czesława Niemena.

Przed rozpoczęciem koncertu, James Hetfield oraz pozostali członkowie zespołu spotkali się z przedstawicielami fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, którym wręczyli czek na ponad 220 tys. złotych.

Fundacja ta od 25 lat opiekuje się dziećmi, które chorują na nowotwór.

Do hospicjum dwa miesiące temu odezwali się przedstawiciele All Within My Hands, którzy zapowiedzieli, że zespół chce ich wesprzeć.

"Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie potrzebami nieuleczalnie chorych dzieci, którymi się opiekujemy i za przekazaną pomoc. Jesteśmy zaszczyceni faktem, że znani na całym świecie artyści zainteresowali się naszą pracą i spośród wielu działających w Polsce organizacji non profit, wybrali właśnie Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci jako odbiorców swojej pomocy" - napisano na stronie.

Źródło: Polsatnews.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA