fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN24

Fotorzepa, Radek Pasterski
"Drodzy Państwo, po niemal 17 latach pracy odchodzę z telewizji TVN24" - napisał na swoim profilu na Facebooku Bogdan Rymanowski.

Rymanowski, dziennikarz roku 2008, w przeszłości prowadził w TVN między innymi "Kropkę nad i", "Fakty TVN", a obecnie jest gospodarzem programów "Kawa na ławę" i "Jeden na jeden" w TVN24.

Na Facebooku dziennikarz napisał, że z TVN żegna się z "żalem, ale i pięknymi wspomnieniami, bo przez te wszystkie lata miał szczęście być w centrum najważniejszych wydarzeń".

 

"Dziękuję wszystkim Przyjaciołom i Kolegom ze stacji. Dziękuję Kierownictwu telewizji TVN24 za stworzenie warunków do rzetelnej pracy dziennikarskiej. Dziękuję widzom, którzy co niedziela spędzali czas przy 'Kawie na ławę' oraz budzili się rano przy 'Jeden na jeden'. Wasze zaufanie to dla mnie największa nagroda" - napisał Rymanowski.

"Coś się kończy, ale także coś zaczyna. Za wcześnie jeszcze, żeby mówić, co będzie dalej. Mogę jedynie zapewnić, że wciąż pozostanę sobą. Nie żegnam się z Państwem, lecz mówię: Do zobaczenia" - zakończył Rymanowski.

"Press" podał, że Rymanowskiego w TVN24 zastąpi Konrad Piasecki, który prowadzi już w tej stacji piątkowy program "Piaskiem po oczach". Oznacza to, że Piasecki odejdzie z Radia Zet, gdzie od 2016 roku prowadzi poranną rozmowę "Gość Radia Zet".

"Press" powołując się na swoje źródła podaje, że Rymanowski przejdzie do Polsatu, czemu zaprzecza jednak Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA