fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Wraca "Magazyn 997". Fajbusiewicz odda order od Kaczyńskiego

YouTube
Telewizja Polska ogłosiła, że w wiosennej ramówce znalazł się "Magazyn 997". Zdaniem wieloletniego prowadzącego ten program to "zdekomunizowany plagiat".

Michał Fajbusiewicz współtworzył "Magazyn Kryminalny 997" od 1986 roku. W latach 1990-2010 był gospodarzem programu. Program wrócił na antenę TVP2 jesienią ubiegłego roku, ale został zdjęty po pierwszym odcinku.

Zdaniem Fajbusiewicza wpływ na tę decyzją miała krytyka ze strony Witolda Gadowskiego, który wytykał mu PRL-owską przeszłość.

Jak się okazało, program znalazł się w wiosennej ramówce TVP2. Tytuł uległ zmianie, usunięto słowo "kryminalny", a wśród producentów nie ma Fajbusiewicza.

- W tej telewizji powstają teraz rozmaite dziwne formacje, więc i taki zdekomunizowany plagiat też znalazł tu swoje miejsce - powiedział w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

- Współczuję tylko prowadzącemu, który stanie tam i będzie prowadził za mnie program: jak on będzie mógł spojrzeć w kamerę? - dodał.

Fajbusiewicz zapowiedział, że odda odznaczenie przyznane mu przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Co innego mogę zrobić w tej sytuacji, gdy nikogo i niczego się nie ceni, kiedy nie ma podstawowych norm przyzwoitości? - komentuje.

Źródło: Wirtualne Media
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA