fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Giełda

Fundacja im. Lesława A. Pagi rekrutuje finansistów

Fundacja im. Lesława A. Pagi rekrutuje finansistów w ramach dorocznej Akademii Liderów Rynku Kapitałowego. Udział w projekcie to przepustka do kariery w branży finansowej. Wielu analityków biur maklerskich zaczynało właśnie tutaj.

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to jeden z flagowych projektów organizowanych przez fundację. Zgłoszenia są przyjmowane tylko do niedzieli 24 kwietnia, poprzez formularz na stronie internetowej www.paga.org.pl/alrk. Tam też dostępne są szczegółowe informacje o projekcie. Udział jest bezpłatny.

30 osób które przejdą przez gęste sito rekrutacji, czeka nagroda, w postaci dwutygodniowych warsztatów prowadzonych przez najlepszych menadżerów na rynku. Następnie każda z osób odbędzie płatny staż w firmie partnerskiej. W projekt zaangażowały się m.in. Goldman Sachs, J.P. Morgan, McKinsey&Company czy Standard&Poor's.

Udział w Akademii to ogromna szansa dla młodych ludzi, którzy pasjonują się ekonomią oraz finansami. Lista absolwentów projektu, robiących zawrotną karierę na rynku kapitałowym jest bardzo długa. Dość wymienić: Żanetę Marzec (analityczka Ipopema Securities), Jakuba Viscardiego (analityk DM BOŚ), Adriana Kyrcza (analityk DM BZ WBK) czy Piotra Kaźmierkiewicza (analityk CDM Pekao).

Wymienione nazwiska to tylko wierzchołek góry lodowej. Po 11 latach grupa alumnów Akademii liczy już prawie 300 osób.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA