fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Doradcy dają radę!

Adobe Stock
Przed nami 15. już edycja rankingu firm doradztwa podatkowego. Wyniki pokazują, że choć 2020 r. był dla doradców podatkowych trudny – podobnie jak dla wielu innych branż – są firmy, które poprawiły swoje wyniki finansowe, a niektóre odniosły wręcz spektakularne sukcesy.

Doradcy nie narzekali również na brak pracy. Kolejne tarcze antykryzysowe i zmiany w regulacjach podatkowych powodują, że przedsiębiorcy jak nigdy wcześniej potrzebują fachowej pomocy i rzetelnych porad dotyczących wywiązywania się z coraz to nowych obowiązków.

Rok 2020, ale i obecny, to również czas dodatkowych wyzwań. Tym bardziej cieszy, że wiele firm angażowało się tak aktywnie w tworzenie dobrego prawa podatkowego i nowelizacje przepisów, które pozwoliły m.in. na neutralne podatkowo przekazywanie najpilniejszych sprzętów placówkom medycznym. Pandemia koronawirusa nie zakłóciła również kontaktów na linii klient-doradca.

Wiele firm bardzo szybko przestawiło się na pełną cyfryzację obsługi i zdalną komunikację, nie tylko z przedsiębiorcami, ale i z administracja skarbową. I choć charakter pracy doradców się zmienił, problemy ciągle są podobne. W tym roku pojawią się pewnie nowe, jak choćby uporanie się z rozliczeniem wsparcia otrzymanego przez firmy w ramach tarcz antykryzysowych. Będzie więc czym się zajmować. Dziękuję Państwu za udział w rankingu, zwycięzcom gratuluję, a wszystkim życzę sukcesów w kolejnym trudnym z powodu koronawirusa roku.

Już w czwartek w "Rzeczpospolitej" oraz na stronie rp.pl opublikujemy wyniki 15. Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego.

"Rzeczpospolita" już po raz piętnasty nagrodziła najlepszych specjalistów prawa podatkowego, w następujących dziedzinach:

- Największe firmy według liczby doradców podatkowych

- Największe firmy według przychodów

- Młody talent w doradztwie podatkowym

- Najlepsi specjaliści w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego.

- Liczba obsługiwanych spółek giełdowych

- Innowacyjne rozwiązania

- Działalność w dziedzinie edukacji podatkowej

- Zaangażowanie w tworzenie dobrego prawa podatkowego

- Działalność Pro Bono

- Najlepsze strony internetowe

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA