Reklama

Więcej energii i ciepła na Podkarpaciu

PGE Polska Grupa Energetyczna i PGE Energia Ciepła podpisały z marszałkiem województwa podkarpackiego list intencyjny w sprawie budowy drugiej linii technologicznej w spalarni odpadów komunalnych w Rzeszowie.

Publikacja: 10.10.2019 04:00

List intencyjny podpisali (od lewej): Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego, Ryszard

List intencyjny podpisali (od lewej): Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego, Ryszard Wasiłek, wiceprezes PGE, oraz Wojciech Dąbrowski, prezes PGE Energia Ciepła

Foto: Fotorzepa/Piotr Guzik

Podczas Kongresu 590, który odbywał się w Jasionce pod Rzeszowem, władze PGE Polskiej Grupy Energetycznej, PGE Energia Ciepła oraz marszałek województwa podkarpackiego podpisali list intencyjny dotyczący wspólnych działań na rzecz budowy drugiej linii technologicznej w Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii (ITPOE) w Rzeszowie.

Nowoczesność i ekologia

Pozostało jeszcze 91% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Wydarzenia Gospodarcze
Od taksówkarza Yellow Cab do komisarza transportu Nowego Jorku: Ydanis Rodriguez wystąpi w Katowicach na KNM 2025
Wydarzenia Gospodarcze
Siła budownictwa w polskiej gospodarce
Wydarzenia Gospodarcze
Szukajmy przyczyn, nie skutków. Kiedy profilaktyka wkracza na pierwszy plan?
Wydarzenia Gospodarcze
Rola uczelni w rozwoju AI dla strategicznych potrzeb państwa
Wydarzenia Gospodarcze
Kosmos jako narzędzie bezpieczeństwa i odporności systemowej
Reklama
Reklama