Reklama

Dylan edukuje, Ringo Starr się bawi, Gilmour robi teatr. Pandemia służy weteranom

Zabójcza dla najstarszych pandemia sprowokowała aktywność muzycznych seniorów. Nowa płyta Boba Dylana była w tym tygodniu drugim hitem na świecie, a Neila Younga szóstym. Aktywni są The Rolling Stones, Ringo Starr, David Gilmour i Robert Fripp.

Publikacja: 10.07.2020 10:00

Dylan edukuje, Ringo Starr się bawi, Gilmour robi teatr. Pandemia służy weteranom

Foto: Getty Images

Warto to podkreślić z całą mocą: wydany przez 79-letniego Boba Dylana w czasie pandemii singiel „Murder Most Foul", jako jedyny w jego trwającej już blisko 60 lat karierze uplasował się na najwyższym miejscu amerykańskiej listy przebojów „Billboard". Z kolei najnowsza płyta „Rough and Rowdy Ways", z której pochodzi, debiutowała w Ameryce na drugim miejscu, drugie miejsce ma też w podsumowaniu globalnej sprzedaży, a w Wielkiej Brytanii zajęła miejsce pierwsze.

Pozostało jeszcze 97% artykułu

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Plus Minus
„The Smashing Machine”: Chleb, igrzyska i anatomia bólu
Materiał Promocyjny
Bank Pekao uczy cyberodporności
Plus Minus
„Bezcenny pakunek”: Dar od Boga Pociągu Towarowego
Plus Minus
„Tajemniczy pociąg”: Kafka jedzie pociągiem
Plus Minus
„Skarbek”: Porażka agentki
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Plus Minus
Gość „Plusa Minusa” poleca. Dr Agnieszka Tambor: Kibicuję polskiemu kinu
Materiał Promocyjny
Nowy Ursus to wyjątkowy projekt mieszkaniowy w historii Ronsona
Reklama
Reklama