Reklama

Kornel Morawiecki: Rewolucja? Nie przesadzajmy

- Honorowo byłoby, gdyby najbardziej zaangażowani politycznie i medialnie sędziowie Trybunału Konstytucyjnego, z prezesem Rzeplińskim na czele, złożyli rezygnację i odeszli - mówi Kornel Morawiecki, poseł, były lider Solidarności Walczącej
Kornel Morawiecki: Rewolucja? Nie przesadzajmy

Foto: PAP, Wojciech Pacewicz

Plus Minus: Przykłada pan rękę do niszczenia Trybunału, ataku na konstytucję, demontażu demokracji.

Słyszę te histeryczne określenia i widzę, jak mocno ten układ broni swego stanu posiadania. To, co się dzieje wokół Trybunału Konstytucyjnego, to jakaś niewiarygodna hucpa.

Pozostało jeszcze 98% artykułu

Zabookuj najlepsze treści na wakacje!

Skorzystaj z promocji wakacyjnej i zyskaj dodatkowe drukowane magazyny: Nauka i Historia.

Twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i ze świata.

Promocja dotyczy subskrypcji RP.PL na rok.

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama