Robert Mazurek: Odezwa do wariatów

„Takiej dostał dziwnej manii / Że chciał tylko od Stefanii” – opisał pewien beznadziejny przypadek lekarz i poeta, Tadeusz Boy-Żeleński. Delikwent chciał Stefanii, a państwo chcą tylko o polityce. Czyli z wami jest gorzej.

Publikacja: 14.07.2023 17:00

Robert Mazurek: Odezwa do wariatów

Foto: Fotorzepa/Robert Gardziński

Ze wszystkich wiadomości, które dotarły z kraju, ta zrobiła na mnie największe wrażenie, przybiła najdotkliwiej. Otóż odwołano sezon ogórkowy. Ogórki są, sezon jest, ale razem się to nie składa, w prasie mizeria. Napisali, że to przez was, bo powariowaliście do reszty i teraz tylko o polityce chcecie czytać, gdyż wybory idą. Nie żebym gazetom wierzył – bez przesady, za długo sam w nich piszę – ale tak też portale twierdzą, a one liczą, co klikacie. Jesteście, drodzy państwo, policzeni i powariowani.

Pozostało jeszcze 89% artykułu

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Plus Minus
Chińskie marzenie
Plus Minus
Jarosław Flis: Byłoby dobrze, żeby błędy wyborcze nie napędzały paranoi
Plus Minus
„Aniela” na Netlfiksie. Libki kontra dziewczyny z Pragi
Plus Minus
„Jak wytresować smoka” to wierna kopia animacji sprzed 15 lat
Materiał Promocyjny
Firmy, które zmieniły polską branżę budowlaną. 35 lat VELUX Polska
gra
„Byczy Baron” to nowa, bycza wersja bardzo dobrej gry – „6. bierze!”