Reklama

„Shadow of the Tomb Raider”. Atrakcyjna archeolog na tropie

Lara Croft bez wątpienia jest najbardziej znaną bohaterką gier wideo. Od swoich narodzin w 1996 r. doczekała się trzech filmów fabularnych, kilkunastu gier, a nawet sesji w „Playboyu". Znacznie się w tym czasie zmieniła. Jej „ojcowie" w pewnym momencie postanowili odmłodzić ją i uczynić bardziej kruchą, delikatniejszą. Okazało się to dobrym posunięciem – czasy się zmieniły i seksbomba sprzed lat prędzej zniechęciłaby graczy niż zachęciła do dalszej zabawy.
„Shadow of the Tomb Raider”. Atrakcyjna archeolog na tropie

Foto: materiały prasowe

Oczywiście nie oznacza to, że Lara Croft stała się kimś zupełnie innym i zamiast eksplorowania starożytnych ruin woli jodłować albo szydełkować. Tym bardziej że ma na pieńku z tajemniczą organizacją zwaną Trójcą i stara się dopaść jej kierownictwo. Właśnie dlatego w „Shadow of the Tomb Raider" trafia do peruwiańskiej dżungli, a następnie zaginionego miasta Paititi. Po drodze walczy z najemnikami i poluje na dzikie zwierzęta, wreszcie szuka cennych artefaktów z przeszłości.

Ostatnia szansa na dostęp do NYT!

Skorzystaj z ostatnich kodów dostępu do The New York Times w ramach dowolnej rocznej subskrypcji "Rzeczpospolitej".

Oprócz rzetelnego i obiektywnego źródła najważniejszych informacji z Polski zyskujesz roczny dostęp do The New York Times w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama