Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 26.05.2020 20:02 Publikacja: 26.05.2020 21:00
Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek
TVP chyba postanowiła skorzystać z okazji, bo zrobiła raport w najważniejszym wydaniu dziennika o małej polskiej Sycylii w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Tam ponoć jest świetny klimat do robienia brudnych pieniędzy za przyzwoleniem lokalnej władzy. To reklama skierowana do każdego przestępcy: przyjeżdżajcie do naszego kraju, a nie do Chicago czy Palermo. Zakładam, że telewizją publiczną kierowały motywy patriotyczne. Covid-19 zamroził naszą gospodarkę i nie wiadomo, czy po pandemii wrócą inwestorzy z zagranicy. Trzeba ich do nas jakoś ściągnąć, zwłaszcza tych z dużą ilością gotówki.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Jakie gwarancje USA? Co z rozmowami Putina z Zełenskim? Jakie ustalenia terytorialne? Po szczycie w Waszyngtonie...
Rosyjski hip-hop jest dziś dla młodzieży ze Wschodu tym, czym był punk rock w latach 80. dla młodych z Zachodu....
Polacy najwyraźniej wychodzili sobie święto, skoro nie ma już nawet dyskusji o tym, czy w rocznicę bitwy warszaw...
9 sierpnia mija pięć lat, odkąd Aleksander Łukaszenko sfałszował wybory prezydenckie na Białorusi i ledwo nie zo...
Wynik wyborów prezydenckich formacja Jarosława Kaczyńskiego próbuje przedstawiać jako czerwoną kartkę dla rządu...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas