Reklama

Ciągle poszukujemy nowych atrakcyjnych działek

Snucie planów o budowie biur nie jest trudne, ale z ich realizacją jest już inaczej – mówi dyrektor zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią Jeroen van der Toolen .

Aktualizacja: 11.05.2016 09:42 Publikacja: 10.05.2016 19:39

Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią. W czwartek otwie

Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią. W czwartek otwiera w stolicy Warsaw Spire – kompleks biurowy z ponad 100 tys. mkw.

Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek

Rz: Czy wykupił pan już wszystkie działki budowlane wokół ronda Daszyńskiego w Warszawie?

Jeroen van der Toolen: Kupiliśmy w tej okolicy wszystkie działki, którymi byliśmy zainteresowani i stale poszukujemy nowych, atrakcyjnych terenów w tym rejonie. Jesteśmy obecnie właścicielem niemal całego kwartału ulic pomiędzy Towarową, Grzybowską, Łucką i Wronią, gdzie zlokalizowany jest właśnie otwierany Warsaw Spire i gdzie realizujemy projekt Wronia 31.

Pozostało jeszcze 97% artykułu

4 zł tygodniowo przez rok !

Promocja dotyczy rocznej subskrypcji pakietu RP.PL z The New York Times.

Autentyczne dziennikarstwo na cały rok.

Kliknij i poznaj szczegóły oferty

Reklama
Opinie Ekonomiczne
Cezary Kochalski: Istota zysku lub strat banku centralnego
Opinie Ekonomiczne
Paweł Rożyński: Powtórka z Euro 2012 w większej skali? Nadchodzi „klęska urodzaju”
Opinie Ekonomiczne
Czas na gospodarkę umiaru
Opinie Ekonomiczne
Witold M. Orłowski: Mercosur i rolnicy
Opinie Ekonomiczne
Piotr Skwirowski: Pracownicy zza granicy. Dobrodziejstwo i wyzwanie
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama