Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 17.12.2019 09:18 Publikacja: 17.12.2019 09:14
Tomasz Trzósło
Foto: materiały prasowe
Takiej kultury korporacyjnej można tylko pozazdrościć. Rada nadzorcza notowanego na giełdzie w Johannesburgu zarządcy polskich nieruchomości handlowych ogłosiła, że w maju dojdzie do zmian na stanowisku prezesa. W związku z upłynięciem kadencji, dotychczasowego szefa Hadleya Deana zastąpić ma Tomasz Trzósło, obecnie dyrektor zarządzający firmy doradczej JLL na Polskę i Europę Środkową.
Zmiany musi zatwierdzić walne zgromadzenie akcjonariuszy.
EPP to firma, która powstała w oparciu o aktywa wydzielone z Echo Investment. Giełdowy deweloper do niedawna był jej mniejszościowym akcjonariuszem. Spółki wiąże współpraca joint-venture – przy oddanej już do użytkowania Galerii Młociny oraz planowanego mega projektu wielofunkcyjnego Towarowa 22. Za kadencji Deana, od września 2016 r., aktywa EPP wzrosły z 1,4 mld do 2,6 mld euro.
- Cieszymy się, że Tomasz Trzósło dołączy do EPP i będziemy mogli współpracować z nim w celu zapewnienia długoterminowego wzrostu firmy. Jestem zadowolony, że pozyskaliśmy do EPP kogoś o takim doświadczeniu i osiągnięciach – skomentował Robert Weisz, przewodniczący Rady Dyrektorów EPP N.V.
- To zaszczyt otrzymać mandat zaufania od rady dyrektorów EPP do kierowania organizacją. Jestem pod ogromnym wrażeniem pasji, jaką widziałem w EPP i z niecierpliwością czekam na możliwość wspierania dalszego rozwoju firmy – powiedział Tomasz Trzósło.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Nie ma już metropolii, w której wzrosty cen mieszkań deweloperskich w ujęciu rocznym byłyby dwucyfrowe – wynika...
Wielu kierowców marzy o jednej oponie zimowej, która sprawdzi się w każdych warunkach – od śniegu po mokry asfalt, od miejskich ulic po autostrady. Goodyear, tworząc model UltraGrip Performance 3, postanowił zbliżyć się do tego ideału, łącząc w jednej konstrukcji cechy, których zazwyczaj trzeba szukać w różnych produktach.
W trzecim kwartale na warszawskim rynku biurowym odnotowano więcej nowych umów najmu. Współczynnik pustostanów s...
Ekologia, inteligentne rozwiązania, a nawet AI. Nowoczesność wchodzi do mieszkań i do biur.
Prawo do dysponowania nieruchomością jest zagwarantowane w Konstytucji. Najmu krótkoterminowego mieszkań nie trz...
To najszybciej rozwijający się segment kurierskiego rynku, który zmienia nie tylko handel detaliczny, ale i nasze przyzwyczajenia oraz wygląd miast.
Certyfikaty środowiskowe były do tej pory pozyskiwane głównie dla projektów PRS. Rośnie nisza zielonych budynków...
To program dla managerów, który łączy strategiczne spojrzenie na przyszłość zarządzania z konkretnymi narzędziami i umiejętnościami potrzebnymi do wykorzystania potencjału AI.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas