Półtora roku znana tenisistka usiłowała sprzedać wspaniałą rezydencję w jednej z najdroższych dzielnic Los Angeles. Dom w Bel Air wystawiła na sprzedaż za 12 mln dolarów (niespełna 46 mln złotych) w 2017 roku. Ostatecznie udało się go sprzedać za 8,1 mln dolarów (prawie 31 mln złotych).

Mimo znacznej obniżki tenisistka sporo zarobiła na całej transakcji, ponieważ kiedy kupiła dom w 2006 roku zapłaciła za niego 6,62 mln dolarów.

Agencja nieruchomości zajmująca się sprzedażą domu nie ujawniła kto jest jego nowym właścicielem.

Cała posiadłość ma ponad hektar powierzchni, w tym prywatne trasy spacerowe schowane za wysokim, dającym prywatność ogrodzeniem. W ogrodzie wokół domu jest basen z domkiem kąpielowym z prysznicem i przebieralnią, a także duży taras z paleniskiem. Co ciekawe nie ma kortu tenisowego.

Dom, który został wybudowany w 1935 roku, ma ponad 560 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej - w tm sześc sypialni i siedem łazienek, ogromny salon, jadalnię, nowoczesną kuchnię z częścią jadalnianą, gabinet-bibliotekę oraz ogromną garderobą połączoną z główną sypialnią. W domu jest też bar oraz salon fryzjerski.