Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 13.11.2019 12:00 Publikacja: 13.11.2019 12:00
8 zdjęć
ZobaczFoto: materiały prasowe
Międzynarodowe jury złożone z 80 branżowych ekspertów doceniło inwestycję Cavatina Hall w Bielsku-Białej, uznając obiekt za najlepszą realizację wielofunkcyjną w kat. Best Mixed Use Development Poland. Drugim projektem z nagrodą w prestiżowym konkursie European Property Awards został Global Office Park w Katowicach. Inwestycja uzyskała tytuł najlepszego wysokościowego projektu mieszkaniowego w kraju w kat. Residential High Rise Architecture Poland oraz najlepszego projektu biurowego w kat. Office Architecture Poland.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Dwukondygnacyjny park handlowy Andersa w Gliwicach ma być otwarty w pierwszej połowie 2026 roku.
Rozporządzenie w sprawie miejsc doraźnego schronienia w budynkach wielorodzinnych zostanie ogłoszone najpóźniej...
Obniżki stóp procentowych mogą wpłynąć nie tylko na zwiększenie zdolności kredytowej klientów, ale i na wzrost c...
Deweloperzy zorientowali się, że ich głównymi klientami są nabywcy kredytowi, bo najzamożniejsi wolą kupować za...
Dziś taniej kupić biurowiec niż budować nowy. Chcemy kupować biurowce, których wartość można podnieść przez mode...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas