Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 06.02.2020 09:18 Publikacja: 06.02.2020 09:18
Foto: materiały prasowe
Kontrolowana przez rodzinę Patrowiczów firma rozmawia w sprawie sprzedaży kolejnej nieruchomości – 4,5-ha działkę w Chorzowie z halami produkcyjno-magazynowymi o powierzchni 11 tys. mkw. i biurowcem o powierzchni 6,1 tys. mkw. Nieujawniony podmiot ze Śląska na razie jest zainteresowany zbadaniem stanu prawnego nieruchomości.
Kilka dni temu Elkop informował o zawarciu przedwstępnej umowy sprzedaży działki z biurowcem w Rzeszowie za 2,3 mln zł brutto. Transakcja ma zostać zamknięta najpóźniej do końca lipca 2021 r.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Niedokończony gmach przy skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Sikorskiego przez lata szpecił krajobraz Mokotowa. Do n...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Mieszkania w okolicach Warszawy są tańsze niż w stolicy średnio o 35 proc. – wynika z analiz Grupy Morizon-Gratka.
Czynsze za wynajmowane mieszkania raz idą w górę, raz w dół. Sytuację na rynku najmu analizuje portal GetHome.pl.
Ponad 70 proc. pośredników uważa, że w najbliższym czasie nie zdrożeją ani mieszkania, ani domy z rynku wtórnego...
W czerwcu oferta mieszkań z rynku wtórnego zmalała. Jak to wpłynęło na ceny, analizuje portal GetHome.pl.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas