Zapraszamy do obejrzenia gali z wręczenia nagród dla deweloperów, inwestorów, samorządów oraz pracowni architektonicznych, dla których bardzo pojemne hasło "rynek nieruchomości" nie sprowadza się jedynie do bicia rekordów i chęci uzyskania jak największych zysków. A hasła: jakość życia, zrównoważony rozwój czy ekologia, nie są pustymi frazesami.

W tym roku nagrody zostały wręczone m.in. w kategoriach: nowa ikona miasta, wizja zmieniająca oblicze miasta, inicjatywa wnosząca nową jakość dla mieszkańców miast czy innowacyjne podejście do projektowania przestrzeni. Redakcja pragnęła również uhonorować przedstawicieli branży real estate za działania społeczne, jakie podjęli w walce z pandemią koronawirusa. W tej kategorii wręczone zostały trzy wyróżnienia. 

Ale to nie wszystko. Rok 2020 jest rokiem szczególnym dla naszego wydawnictwa – "Rzeczpospolita" obchodzi bowiem 100-lecie powstania – z tej okazji specjalna, jubileuszowa nagroda trafiła do firmy, która każdym projektem udowadnia, że architektura to więcej niż tylko sztuka budowania.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z gali, którą poprowadzili Cezary Szymanek, redaktor naczelny rp.pl, oraz Jarosław Machocki, członek zarządu Gremi Media.