Posiadłość o powierzchni ponad 20 hektarów znajduje się na wyspie Islesboro w stanie Maine. Aktor chce za nią 5 mln dolarów, czyli 18,5 mln złotych.

Rezydencja na terenie posiadłości ma powierzchnię ponad 1000 metrów kwadratowych w tym 20 sypialni, ogromny salon z działającym kominkiem, kuchnię, dużą jadalnię, biuro a także spiżarnię, pralnię oraz salę zabaw dla dzieci, scenę teatralną, salę lekcyjną i bibliotekę. Jest też taras na dachu

Wybudowany w 1903 roku dom w stylu shingle, charakterystycznym na początku XX wieku w Nowej Anglii, otoczony jest zadbanym ogrodem, w którym jest podgrzewany basen, stodoła służąca za garaż a także szlaki spacerowe prowadzące do oceanu i otwartych pól z widokiem na wodę.

Z okien domu widać zarówno zatokę Penobscot Bay jak i Atlantyk. Posiadłość ma też dostęp do doku pełnomorskiego w porcie Sabbathday Harbor.

Travolta i Preston kupili posiadłość w 1991 roku, zaraz po ślubie. Urządzali tam rodzinne święta i uroczystości, w których uczestniczyło nawet 50 gości.