Reklama

Luksusowy dom na wodzie. Teraz cumuje w Londynie, a może by Twój

Luksusowa holenderska barka zacumowana w londyńskiej dzielnicy Chelsea została wystawiona na sprzedaż.

Aktualizacja: 28.04.2020 15:50 Publikacja: 28.04.2020 15:21

ula

30-metrowej długości barka została wystawiona na sprzedaż za 2,5 mln funtów, czyli około 13 mln złotych. Obecnie cumuje w przy nabrzeżu Cadogan zaraz obok Chelsea Embankment w centrum stolicy Wielkiej Brytanii.

Barka o nazwie Savvy powstała do pływania po płytkich rzekach, rozwija prędkość do 14 m na godzinę i jest idealnym domem dla kogoś kto ceni luksus, rzekę i swobodę. Zbudowano ją w holenderskiej stoczni Hakvoort a luksusowe, współczesne wnętrze zaprojektowała londyńska pracownia wystroju wnętrz H2 Design.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości
Mieszkanie dla singla, dla pary, dla rodziny. To dobry czas na szukanie lokalu?
Nieruchomości
Popyt na biura nakręcają renegocjacje umów
Nieruchomości
Trójmiasto zdominowało rynek mieszkań premium. Ta część rynku też nie ma lekko
Nieruchomości
Deweloperzy lubią „obwarzanki” i kurorty. A co lubią klienci?
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Nieruchomości
„Pomysły” deweloperów, czyli jak z domu może powstać blok
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama