Zalesiony półwysep Bird Point znajduje się na jeziorze Flathead w miejscowości Polson w Montanie. Na samym jego końcu znajduje się posiadłość o powierzchni prawie trzech hektarów z ponad 700 metrów linii brzegowej. Została wystawiona na sprzedaż za 9,995 mln dolarów, czyli prawie 42 mln złotych.

Posiadłość daje właścicielom absolutna prywatność, spokój i ciszę. Prowadzi do niej prywatna droga a w okolicy praktycznie nie ma żadnych zabudowań. Na końcu półwyspu stoi drewniany, całoroczny dom mieszkalny o powierzchni ponad 450 metrów kwadratowych z pięcioma sypialniami, poza tym domek gościnny o powierzchni ponad 150 metrów kwadratowych oraz chata mieszkalna o powierzchni ponad 120 metrów kwadratowych.

Do dyspozycji właścicielu jest kilka pomostów, plaża, miejsca widokowe, trasy spacerowe, kort tenisowy miejsca do grillowania i biwakowania.

Jezioro Flathead - największy słodkowodny akwen na zachód od rzeki Missouri, jest idealne dla wielbicieli wędkowania i żeglowania. Na jeziorze znajduje się kilkanaście wysp, kilka z nich jest zamieszkałych. Najliczniej zaludniona jest największa z wysp - Wild Horse Island, która ma powierzchnię 876 hektarów.