Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 03.08.2020 15:32 Publikacja: 03.08.2020 15:22
Atrium Gama w Radomiu
Foto: materiały prasowe
Portfel Metropol Group powiększył się o liczące w sumie ponad 45 tys. mkw. centra w Gdyni, Olkuszu, Radomiu, Świętochłowicach i Siemianowicach. Sprzedający – Atrium – koncentruje się na rozwoju w największych aglomeracjach, w jego portfelu są m.in. warszawskie Promenada i kompleks Wars, Sawa, Junior. - Rynek nieruchomości zawsze oferuje możliwości inwestycji. W obecnych czasach, gdy odczuwane są skutki pandemii COVID-19, rynek centrów handlowych typu convenience, zlokalizowanych w centrach mniejszych miast, uznaliśmy za bardzo atrakcyjny. Aktualnie poszukujemy kolejnych projektów -skomentował Amit Mor, prezes Metropol Group.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Ponad 70 proc. pośredników uważa, że w najbliższym czasie nie zdrożeją ani mieszkania, ani domy z rynku wtórnego...
W czerwcu oferta mieszkań z rynku wtórnego zmalała. Jak to wpłynęło na ceny, analizuje portal GetHome.pl.
Największy nacisk położymy na projekty mieszkaniowe. Perspektywiczne są też akademiki i logistyka miejska. Nie p...
Na wakacyjny lokal o powierzchni do 50 mkw. trzeba mieć co najmniej 300–350 tys. zł. Polskie kurorty oferują set...
Udzielony przez PKO Bank Polski kredyt deweloper przeznaczy na budowę wielofunkcyjnego kompleksu Swobodna Spot w...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas