Otwarcie N-Parku w Olkuszu inwestor, firma Napollo, zapowiada na koniec 2023 roku. Spółka ma już prawomocne pozwolenie na budowę całego kompleksu (pierwotnie miał powstawać w dwóch etapach, ale inwestor, mając komplet pozwoleń, wybuduje od razu wszystkie obiekty).

Powierzchnia najmu kompleksu przekroczy 16 tys. mkw. – mówią przedstawiciele firmy Napollo. - N-Park stanie się największym tego typu obiektem handlowym w regionie.

Wśród najemców są m.in. dwa sklepy spożywcze, dwa sklepy z sektora RTV AGD, sklep budowlany, drogerie, sklepy odzieżowe, sportowe, salony jubilerskie, sklep zoologiczny, sklepy dyskontowe, księgarnie, punkty usługowe i sklepy z branży health and beauty.

- Tego typu obiekty odpowiadają na aktualne potrzeby rynku, wynikające ze zmieniających się zwyczajów konsumentów. Szeroka oferta, wygoda dojazdu, duży parking, większe bezpieczeństwo zakupów, to ich zalety – mówi cytowany w komunikacie Krzysztof Elsner, członek zarządu Grupy Napollo. – Podobne inwestycje rozwijają się w całej Europie – dodaje.

Napollo to polska firma, która inwestuje na rynku nieruchomości od 14 lat. Koncentruje się na pozyskiwaniu gruntów, koordynacji budów i ich finansowaniu, komercjalizacji projektów handlowych. Buduje też mieszkania i zarządza nieruchomościami.