Centrum Nowe Bielawy w Toruniu otwarto w 2002 roku. Położony niecałe 15 minut od Starego Miasta obiekt oferuje 25 tys. mkw. powierzchni najmu. Działa tam 70 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Obok powstał pierwszy park handlowy. Kolejny ma być gotowy wiosną przyszłego roku.

– Rozbudowa Nowych Bielaw umożliwia nam wprowadzenie nowych konceptów i marek – mówi Barbara Wojdełko ze spółki Newbridge. Firma inwestuje w centra handlowe typu convenience oraz parki handlowe.

Newbridge planuje też rozbudowę centrum handlowego Nowa Górna w Łodzi, które w tym roku przeszło gruntowną modernizację. W sąsiedztwie obiektu ma powstać park handlowy, który pomieści cztery sklepy wielkopowierzchniowe. – Nowa Górna to centrum mocno osadzone lokalnym rynku. Obiekt jest w całości skomercjalizowany, dlatego naturalnym dla nas krokiem jest jego rozbudowa - mówi Barbara Wojdełko. – Budowie retail parku sprzyja dziś kilka czynników. W sąsiedztwie powstają nowe inwestycje mieszkaniowe. Umacnia się też trend „lokalności".

Łódzki park zaoferuje ok. 3 tys. mkw. powierzchni.

W portfolio Newbridge Poland jest sześć obiektów handlowych: Nowe Czyżyny w Krakowie, Nowe Bielawy w Toruniu, Nowa Górna w Łodzi oraz parki handlowe w Grodzisku Mazowieckim, Włocławku i Namysłowie.