Chmielna Duo, Warszawa

Chmielna Duo, najnowsza z inwestycji BPI Real Estate Poland w Polsce, zlokalizowana jest w samym sercu Warszawy vis a vis najwyższego budynku w Unii Europejskiej – Varso Tower. Projekt inspirowany stylem art déco wyróżnia ogród na dachu,  wykorzystanie wysokiej jakości materiałów budowlanych, a także otwarty pasaż handlowy, który połączy ulice Chmielną i Złotą. W ofercie sprzedaży stołecznej inwestycji BPI Real Estate Poland znajdują się 243 mieszkania i apartamenty od 35 do ponad 105 mkw. zlokalizowane w dwóch budynkach. Jest to doskonały produkt inwestycyjny, dla wszystkich tych, którzy rozpatrują warszawski rynek najmu jako atrakcyjną formę ulokowania kapitału.  W ramach inwestycji powstanie również garaż podziemny z wjazdem od ulicy Chmielnej oraz 6 lokali usługowych w otwartym pasażu handlowym, który połączy ulicę Chmielną z ulicą Złotą. Spośród udogodnień dla mieszkańców można wyróżnić, recepcję, stanowiska do ładowania aut elektrycznych, a także stojaki dla rowerów i myjki dla jednośladów i psów.  Na ostatniej kondygnacji jednego z budynków znajdzie się ogród z drzewami i bogatą roślinnością niskopienną oraz elementami małej architektury. Na wewnętrznym zielonym dziedzińcu poza przestrzeniami wspólnymi zlokalizowane zostaną także ogródki przynależne do mieszkań usytuowanych na parterze.

Chmielna Duo – inwestycja realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland w Warszawie

Chmielna Duo – inwestycja realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland w Warszawie

     Strategia biznesowa BPI Real Estate Poland zakłada realizację kolejnych inwestycji w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach w kluczowych miastach Polski. Są to: Warszawa, Wrocław, Trójmiasto i Poznań. Innym ważnym elementem rozwoju naszej firmy są zasady zrównoważonego rozwoju oraz koncepcja miasta 15-minutowego. Jest to zgodne z naszym mottem urban shapers for good i misją kształtowania miejskiej harmonii poprzez inspirujące projekty deweloperskie. Chmielna Duo bez wątpienia jest kolejnym wyjątkowym projektem w naszym portfolio, który powstaje w topowej lokalizacji. Jest to przede wszystkim doskonały produkt dla osób zainteresowanych inwestycyjnym zakupem nieruchomości. Struktura mieszkań w ofercie została dopasowana do aktualnych potrzeb rynku najmu, a wśród naszych klientów są przede wszystkim inwestorzy indywidualni rozpatrujący stołeczny rynek real estate jako atrakcyjną formę ulokowania kapitału - mówi Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland.

Ceny mieszkań w inwestycji Chmielna Duo w ofercie przedsprzedaży BPI Real Estate Poland wynoszą średnio ok. 27000 PLN/ mkw

Więcej informacji nt. oferty można uzyskać na stronie: https://chmielnaduo.pl/

Czysta 4, Wrocław

Drugim, centralnie zlokalizowanym projektem w portfolio BPI Real Estate Poland jest Czysta 4 we Wrocławiu. Jest to już drugi po Bulwarach Książęcych, projekt belgijskiego dewelopera realizowany we Wrocławiu.  Czysta 4 powstaje na miejscu dawnej galerii handlowej w pobliżu Starego Miasta. W ofercie dewelopera znajdują się 183 mieszkania i apartamenty o różnej strukturze (od 1 do 4 pokojowych) z przynależnymi ogródkami, balkonami lub tarasami. Każde z mieszkań wyposażone będzie w system typu smart home. Na kondygnacji podziemnej oprócz hali garażowej z 93 miejscami postojowymi znajdą się również komórki lokatorskie. W projekcie przewidziano liczne udogodnienia dla mieszkańców jak schowki na rowery, zielony dach ze strefą do odpoczynku, recepcję i przestrzeń coworkingową dla osób pracujących zdalnie, a także wewnętrzny, zielony dziedziniec.

Czysta 4 – inwestycja realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland we Wrocławiu

Czysta 4 – inwestycja realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland we Wrocławiu

– Inwestycja odpowiada na potrzeby osób poszukujących mieszkań w pobliżu różnorodnych funkcji, usług oraz udogodnień, jakie niesie za sobą bliskość miasta. Projekt przeznaczony jest dla osób dynamicznych, potrzebujących łatwego i szybkiego przemieszczania się, najczęściej bez samochodu, ceniących ograniczanie wytwarzania śladu węglowego. Już teraz widzimy bardzo duże zainteresowanie projektem, zarówno wśród klientów szukających mieszkania do zamieszkania, jak i pod inwestycję – mówi Wojciech Smolak.

W projekcie nie zapomniano o rozwiązaniach ekologicznych jak m.in. panele fotowoltaiczne, duża ilość miejsc dla rowerów, system nawadniania opartego o wodę deszczową, budki lęgowe dla ptaków, czy zachowanie większości rosnących na terenie inwestycji drzew. Projekt przewiduje także recykling materiałów, dzięki ponownemu wykorzystaniu odzyskanych z poprzedniego budynku elementów kamiennej elewacji, która zostanie wykorzystana we wnętrzach nowego budynku.

Ceny mieszkań w inwestycji CZYSTA 4 w ofercie BPI Real Estate Poland wynoszą średnio ok. 18 700 PLN/ mkw.

Więcej informacji nt. oferty Czystej 4 we Wrocławiu dostępne jest na stronie: https://czysta4.pl/

Czysta 4 – inwestycja realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland we Wrocławiu

Czysta 4 – inwestycja realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland we Wrocławiu

Panoramiqa, Poznań

Kolejna inwestycja BPI Real Estate Poland powstaje na Starołęce w Poznaniu.  Usytuowanie Panoramiqi w pobliżu skrzyżowania ulic Hetmańskiej i Unii Lubelskiej zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta i dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Okolica charakteryzuje się także dobrym zapleczem społeczno-opiekuńczym. W ofercie sprzedaży znajdują się 272 mieszkania od jedno- do czteropokojowych, o powierzchni od 26 do 82 mkw. 

Panoramiqa – inwestycja realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland w Poznaniu

Panoramiqa – inwestycja realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland w Poznaniu

Inwestycję Panoramiqa wyróżniają również liczne proekologiczne rozwiązania. Są to m.in. panele fotowoltaiczne, system retencji wody deszczowej w celu ponownego wykorzystania jej do podlewania zieleni oraz infrastruktura do ładowarek samochodów elektrycznych. Dzięki nim klienci belgijskiego dewelopera będą mogli ubiegać się w części banków o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania na preferencyjnych warunkach.

Projekt składa się z dwóch budynków o wysokości od 7 do 17 pięter. Na szczycie drugiego, wyższego budynku znajdować się będzie taras widokowy ze spektakularnym widokiem na panoramę Poznania, który dostępny będzie wyłącznie dla mieszkańców. Pomiędzy budynkami zaprojektowano dziedziniec z małą architekturą, zielenią i placem zabaw dla dzieci. W inwestycji powstanie również podziemna hala garażowa, lokal usługowy na parterze budynku oraz naziemne miejsca postojowe dla samochodów.

Ceny mieszkań w inwestycji Panoramiqa zaczynają się od 9 400 PLN/mkw.

Więcej informacji nt. projektu można znaleźć na stronie: https://panoramiqa.pl/  

Panoramiqa – inwestycja realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland w Poznaniu

Panoramiqa – inwestycja realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland w Poznaniu

Bernadovo, Gdynia

Ostatnią w portfolio nowych inwestycji BPI Real Estate Poland jest Bernadovo zlokalizowane przy ul. Wzgórze Bernadowo w dzielnicy Mały Kack w Gdyni.

Projekt autorstwa cenionej pracowni Roark Studio, według którego powstaje eksluzywne osiedle Bernadovo, jest przede wszystkim hołdem złożonym wyjątkowemu sąsiedztwu – Trójmiejskiemu Parkowi Krajobrazowemu. Za koncepcją przenikania się lasu i osiedla stoi jednak coś więcej niż tylko idea. Bernadovo będzie jedną z nielicznych inwestycji mieszkaniowych w Polsce realizowaną według wymogów ekologicznej certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good.

Idea przenikania się lasu i budynków stanowi oś całej koncepcji ekskluzywnego osiedla, w ramach którego powstanie 18 kameralnych budynków z 108 apartamentami o podwyższonym standardzie o powierzchni od 43 do 146 mkw z przynależnymi ogródkami, balkonami lub, w przypadku apartamentów położonych na najwyższych piętrach, tarasami o powierzchni nawet do 80 mkw. Maksymalizacja okien, z których rozpościera się bajeczny widok na sąsiedni las, zapach świeżego powietrza oraz dźwięki dzikiej przyrody, które przenikają do wnętrz, to kolejne ważne wyróżniki Bernadova.

Bernadovo – inwestycja realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland w Gdyni

Bernadovo – inwestycja realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland w Gdyni

Projekt uwzględnia również podziemne hale garażowe z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Z licznych udogodnień dla mieszkańców warto wymienić salę klubową, siłownię, rowerownie, stojaki na rowery przy każdym budynku, a także specjalne punkty do mycia jednośladów lub czworonożnych pupili. 

Ceny apartamentów w ofercie BPI Real Estate Poland dla projektu Bernadovo wynoszą średnio 20 000 PLN/ mkw.

Więcej informacji nt. oferty dostępne jest na stronie: https://bernadovo.pl/

Wszystkie 4 inwestycje BPI Real Estate Poland w całości finansowane są ze środków własnych dewelopera. Generalnym wykonawcą projektu jest CFE Polska, firma należąca do tej samej belgijskiej grupy kapitałowej co BPI, co bez wątpienia jest ogromnym atutem, zapewniającym terminowość realizacji każdego z projektów.

Bernadovo – inwestycja realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland w Gdyni

Bernadovo – inwestycja realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland w Gdyni

Materiał Promocyjny