To trzecia placówka banku w ramach projektu PKO Koncept – po warszawskim Ursynowie i kompleksie „Brama Miasta" obok dworca Łódź Fabryczna. - Oddziały tego typu oferują obsługę w nietypowych wnętrzach nawiązujących do lokalnych tradycji. Są wypełnione technologicznymi nowinkami – podaje bank w komunikacie.

– Nasi klienci szczególnie cenią rozwiązania, które ułatwiają im załatwienie spraw w szybki i prosty sposób. W modernizowanych oddziałach obok tradycyjnej obsługi,mają do dyspozycji rozwiązania samoobsługowe. Jako bank technologiczny chcemy w ten sposób ułatwiać klientom kontakt z nami i wspierać ich w zakresie samodzielnej obsługi – mówi cytowana w komunikacie Iwona Duda, prezes PKO Banku Polskiego. – To właśnie oferuje otwarta dziś placówka PKO Koncept w Fabryce Norblina. Są tu zarówno nowe technologie, cyfrowe rozwiązania, jak i edukacja i doradztwo.

Nowa siedziba oddziału sąsiaduje z biurami, sklepami, restauracjami, ekologicznym bazarem, kinem i muzeum upamiętniającym historię fabryki.