Reklama

Biała Podlaska planuje kolejną inwestycję w ramach Mieszkanie plus

Zaczęliśmy rozmowy z miastem o kolejnej inwestycji w ramach programu Mieszkanie plus - powiedziała w poniedziałek PAP prezes zarządu Zakładu Gospodarki Lokalowej w Białej Podlaskiej Bernadeta Puczka. Na 186 mieszkań, które zostaną oddane w czerwcu 2018 roku, czeka ponad 900 rodzin.

Aktualizacja: 18.09.2017 15:02 Publikacja: 18.09.2017 14:54

Biała Podlaska planuje kolejną inwestycję w ramach Mieszkanie plus

Foto: Fotorzepa, Piotr Guzik

"Zainteresowanie jest bardzo duże, zdecydowaliśmy, że będziemy budować kolejne mieszkania. Z nową inwestycją chcemy ruszyć w najszybszym możliwym terminie" – powiedziała Puczka.

W Białej Podlaskiej, w budynkach, które mają zostać oddane w połowie przyszłego roku, trwają już prace wykończeniowe. "Kończymy wstawianie okien i drzwi, te prace są już wykonane w około 80 proc." – powiedziała Puczka. "Robotnicy pracują już przy dociepleniach, a także stawiane są ścianki działowe wewnątrz mieszkań" – dodała prezes ZGL w Białej Podlaskiej.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości
Coraz mniej wolnych miejsc noclegowych w górach i nad morzem
Nieruchomości
Ronson liczy na wzrost sprzedaży mieszkań
Nieruchomości
Fabryka Park w Katowicach w nowych rękach
Nieruchomości
White Stone Development wybuduje mieszkania w Warszawie i Szczecinie
Nieruchomości
PRS. Ponad pół tysiąca lokali na wynajem w AFI Home Metro Zachód
Reklama
Reklama