Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 18.09.2025 19:33 Publikacja: 03.01.2022 12:11
Foto: materiały prasowe
Giełdowy deweloper Echo Investment pozyskał 75 mln euro kredytowania od PKO BP i Banku Pekao na krakowski projekt Brain Park. Inwestycja to trzy budynki o łącznej powierzchni najmu 42,4 tys. mkw. Pierwsze dwa zostaną oddane najemcom – w tym PepsiCo GBS - na przełomie lat 2022 i 2023.
To kolejny projekt Echa ze wsparciem banków. PKO zaangażowany jest w finansowanie m.in. kompleksu Moje Miejsce w Warszawie i MidPoint 71 we Wrocławiu, a Pekao m.in. Fuzji w Łodzi i Face2Face w Katowicach.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Szef dewelopersko-inwestycyjnej grupy Michał Sapota został aresztowany na trzy miesiące. Zarządca przymusowy Mar...
W II półroczu nie będzie przełomu, jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań – kredyty wciąż są relatywnie drogie. Rezygn...
Polska przyciąga uwagę zagranicznych inwestorów i zamożnych klientów poszukujących nieruchomości premium – wynik...
Na rynku pojawiła się nowa grupa kupujących mieszkania. Są elastyczni i mniej przewidywalni. Odkryte ceny nieruc...
Deweloper podtrzymuje cel sprzedaży ok. 3 tys. mieszkań w tym roku i planuje przekazać ok. 2,4 tys. lokali – wyn...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas