Pole-Mokotowskie.pl to inwestycja firmy Magmillon. W budynkach znalazły się lokale o powierzchni od 15 do 75 mkw. Deweloper oferuje pakiet wykończenia pod klucz. Ceny nieruchomości zaczynają się od 199 tys. zł. - Lokalizacja i rozwinięta sieć komunikacji miejskiej sprawiają, że lokale na biura wybierają tu firmy, inwestorzy kupujący mieszkania na wynajem krótkoterminowy, jak i rodzice dla studiujących dzieci. Z Batorego w ciągu kilku minut można dotrzeć do SGH, Politechniki czy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – mówią przedstawiciele Magmillona.                                                      

- Program, który realizujemy od kilku lat -  „Nowe życie dla budynków”, zakłada odpowiedzialność w wykorzystywaniu zasobów przestrzeni miejskiej i przywracania doskonale zlokalizowanych, ale zaniedbanych, zniszczonych budynków, na powrót do tkanki miejskiej – komentuje Kuba Karliński, założyciel firmy Magmillon. - Nowy wygląd budynków to nowe możliwości dla rejonu, w którym powstają i potencjał wart wykorzystania. Nasza inwestycja przy Polu Mokotowskim to także odpowiedź na potrzeby warszawiaków, zarówno tych zainteresowanych rozpoczęciem przygody z inwestowaniem w nieruchomości, jak i podmiotów szukających kameralnych budynków, w których będą mogły prowadzić działalność. To dobre rozwiązanie np. na gabinet psychoterapii, dla konsultanta rozwoju osobistego czy gabinet urody.

W budynkach przy Batorego zamieszkały jerzyki.  - Aby je zachować i stworzyć im bezpieczne środowisko życia, nawiązaliśmy współpracę z fundacją ornitologiczną, z którą wspólnie umieszczamy na budynkach budki lęgowe – mówią przedstawiciele dewelopera.